Opravy počítačů

OPRAVY POČÍTAČŮ

Provedeme diagnostiku závady a domluvíme se na nejvhodnějším řešení. Cena diagnostiky 400 Kč. V případě realizace opravy je diagnostika zdarma.

Opravy počítačů (hardwarové i softwarové) jsou zpoplatněny hodinovou sazbou 400 Kč/h. Může se jednat o hodinu až dvě, ale také více hodin práce. V průměru řešíme známé problémy v rozmezí 2-3 hodin.

Vyskytují se problémy, které lze vyřešit údržbou počítače i notebooku. Patří sem například známé přehřívání.

Hardwarové problémy

Servisujeme stolní počítače a notebooky všech značek. Opravujeme poškozené a nefunkční stolní počítače i rozbité notebooky. Může se jednat například o tyto nejčastější problémy:

Fyzické poškození (pád, nevhodná manipulace, panty či obrazovka notebooku); nejde zapnout (nejede obraz, nevydává zvukové signály, neblikají signalizační LED diody, netočí se ventilátory); samovolně se vypíná; nenabíhá systém (modrá smrt, neustálé restartování); a mnohé další;…

Softwarové problémy

Pokud se jedná o systémovou záležitost, zaměřujeme se výhradně na operační systémy Microsoft Windows a problémy vzniklé jeho používáním:

Operační systém nenabíhá; problémy vzniklé aktualizacemi Windows; ovladače zařízení; problémy a podpora
nainstalovaných aplikací; a samozřejmě další;…

Vylepšení počítače

V určitých případech je řešením zvýšení výkonu počítače. Velmi záleží na tom, jak starý daný počítač je a zda se do něj vůbec vyplatí investovat další peníze. Vyměnit se dají následující komponenty – navýšení operační paměti, výkonnější procesor, rychlejší disk (například SSD), výkonnější grafická karta, procesor a s tím případně i související výměna zdroje za silnější.

Výjimkou pro vylepšení výkonu nejsou ani notebooky. Zde se dá pro zvýšení výkonu navýšit operační paměť, disk (SSD u notebooků doporučujeme), mnohdy není problém vyměnit také procesor.

Jsou případy, kdy ani do vylepšení není potřeba investovat Vaše peníze. Kolikrát postačí provést řádnou údržbu počítače.

| | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Opravy počítačů

Comments are closed.

«

Top