Počítače na míru

POČÍTAČE NA MÍRU

Složení počítače

Mezi výhody složení počítače na míru patří především jeho cena. Ve srovnání se sestavami z kamenných obchodů se může lišit i o několik tisíc korun. Další výhodou je možnost určit si, pro jaké účely bude počítač sloužit a podle toho zvolit jeho parametry. Poskládáme Vám počítač doslova v nejlepším poměru cena/výkon.

Vytvoříme návrh počítačové sestavy na míru podle požadavků a potřeb klienta. Skládáme počítače na různé způsoby. Pro domácí použití, pro kancelářskou práci, 2D i 3D grafiku a samozřejmě také počítačové sestavy pro náročné hráče.

Samotný návrh je zpoplatněn sazbou 350 Kč. V případě realizace sestavy je návrh zdarma. Složení počítače je zpoplatněno cenou v rozmezí 700-1400 Kč (dle náročnosti). Cena je uvedena bez instalace operačního systému.

Vylepšení počítače

Ne vždy je potřeba skládat úplně nový počítač. V některých případech postačí vylepšit ten Váš. Velmi záleží na tom, jak starý daný počítač je. Vylepšit se dá následující – navýšení operační paměti, výkonnější procesor, rychlejší disk (například SSD), silnější grafická karta apod.

Výjimkou pro upgrade nejsou ani notebooky. Zde se kromě grafické karty dá pro zvýšení výkonu vyměnit  či navýšit operační paměť, harddisk, mnohdy také procesor.

Provedeme diagnostiku, nabídneme možnosti a navrhneme optimální řešení jen za 350 Kč. V případě realizace vylepšení cenu za návrh neplatíte. Služba vylepšení počítače je pak zpoplatněna cenou 700-1400 Kč (dle rozsahu).

Jsou případy, kdy ani do vylepšení není potřeba investovat Vaše peníze. Kolikrát postačí provést údržbu počítače.

| | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Počítače na míru

Comments are closed.

«

Top