Práce s daty

PRÁCE S DATY

Záloha dat jednorázově

Nabízíme jednorázovou zálohu dat na Vaše vlastní médium, například při přeinstalaci operačního systému. Zálohujeme profilová data – dokumenty, fotky, záložky z prohlížečů, emaily, databáze, případně i nastavení daných aplikací. Zálohy velkých souborů hudby, seriálů a filmů  po domluvě.

Záloha dat pravidelně

Provádíme také nastavení pravidelného zálohování Vašeho počítače na fyzické médium a to pomocí funkcí systému Microsoft Windows i za pomoci aplikací třetích stran. Zálohy lze nastavit také do cloudu (Dropbox, OneDrive,…) nebo po lokální síti.

Cena za práci s daty při zálohování se odvíjí od náročnosti za nastavení 400 Kč/h. V průměru jde o 1-3 hodiny práce.

Obnova dat

Pokusíme se o obnovu dat z Vašeho disku. Zpravidla není problém obnovit malé soubory jako jsou dokumenty a fotky. S většími soubory typu hudba a filmy obnova nevyjde vždy, protože je ve velkých souborech vyšší šance na jejich poškození. Navíc samotná obnova takových souborů zabere spoustu času.

Cena za obnovu dat závisí na množství dat 400 Kč/h. V průměru jde o 3-4 hodiny práce.

Důrazně doporučujeme dané datové médium při ztrátě dat nepoužívat a vypnout jej (počítač, notebook, externí harddisk, flash disk). Pokud by jste toto datové médium nadále používali, snižuje se šance na obnovení Vašich dat. Pokud totiž budete toto médium používat, dochází k přepisování smazaných dat novými daty.

| | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Práce s daty

Comments are closed.

« »

Top